Witamy

Witamy w nowym wydaniu ,,Gazety internetowej” Studium Dziennikarskiego!

Już po raz czternasty mamy zaszczyt zaprezentować przed internautami dokonania studentów Studium Dziennikarskiego przy Uniwersytecie Pedagogicznym. Dla nas, jak i dla naszych kolegów i koleżanek, jest to doświadczenie niezwykle ważne, ponieważ możemy przedstawić sumę naszych dziennikarskich dokonań.

Internetowe wydanie Studium pozwala prześledzić efekty pracy studentów w takich mediach jak: prasa, Internet oraz radio. Ogólnodostępność i multimedialność naszej strony umożliwia lekturę zamieszczonych tu artykułów, odsłuchanie zamieszczonych nagrań radiowych, czy obejrzenie internetowych programów, których autorami są studenci Studium Dziennikarskiego. Niezwykle istotny jest dla nas fakt, że mogą Państwo pozostawić ślady swojej obecności w formie komentarzy,  do których zamieszczania serdecznie zachęcamy.

Zapraszamy także do zapoznania się z informacjami na temat twórców tej strony, które można odnaleźć w zakładce ,,O autorkach”. Strona ta nie tylko prezentuje nasze zainteresowania, ale także umożliwia kontakt z nami poprzez dostępne i aktualne portale społecznościowe.

Zapraszamy do lektury i współpracy!

REDAKCJA