Zapisy na kurs nr 8 w roku akademickim 2015/2016

Ostatnie wolne miejsca!

Czekamy na Państwa we wtorek, 22 września br., i we wtorek, 29 września br., w pokoju nr 466 (gmach główny UP, IV piętro) w godz. 15:30-19:30.

Proszę przyjść i porozmawiać z nami o tym, jakie korzyści daje ukończenie rocznego kursu dziennikarskiego w Studium Dziennikarskim Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, działającym nieprzerwanie od 34 lat (przeszło 950 absolwentów!).

Mogą również Państwo do nas zatelefonować w godz. 15:30-19:30 (tel. 12 662 61 47). Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Przypominamy, że zajęcia w naszym Studium odbywają się wyłącznie raz w tygodniu (we wtorki, a w nielicznych wypadkach także w piątki) po południu (w godz. 16:00-17:30 i 17:45-19:15), a więc da się je połączyć ze studiami, pracą czy innymi obowiązkami.

Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne przydatne w przyszłej pracy w mass mediach, doskonalenie się w pisaniu i poznanie warsztatu dziennikarskiego.

U nas na pewno przekonają się Państwo, czy mają Państwo predyspozycje do wykonywania w przyszłości pracy dziennikarskiej w różnej formie (odnosi się to w pierwszej kolejności do osób urodzonych pod znakiem Lwa i Bliźniąt…). Zarazimy Państwa jeszcze bardziej sprawami poprawnej polszczyzny i etykiety językowej.
Mamy ostatnie wolne miejsca! Proszę się pospieszyć.

dr Maciej Malinowski
kierownik Studium Dziennikarskiego
Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Więcej informacji

FacebookTwitterGoogle+LinkedInEmailPrint