Zaczynamy!!!

Wszystkich słuchaczy Kursu nr 10, którzy przysłali deklarację ubiegania się o przyjęcie na kurs dziennikarski w Studium Dziennikarskim Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w roku akademickim 2016/2017, informujemy, że pierwsze zajęcie odbędą się 4 października br. w godz. 16-19.15 (sala nr 444, IV piętro, budynek główny UP).

Przypominamy o dostarczeniu do sekretariatu Studium Dziennikarskiego (pokój nr 466, IV piętro) 2 fotografii (do identyfikatora słuchacza i indeksu), a także kopii legitymacji studenckiej (w wypadku studentów) lub kopii dyplomu (dotyczy absolwentów uczelni), lub kopii świadectwa maturalnego (to informacja dla osób, które nie podjęły studiów).

Czesne za semestr I w całości (lub I ratę) należy uiścić do końca października br. (II rata do 15 grudnia br.).

Oto szczegółowy harmonogram I zajęć:

4 października 2016 r. (wtorek)

godz. 16-16.45 Portal huba.pl w Interii.pl dla słuchaczy SDz UP, dr Piotr Andrusiewicz, UP, Interia.pl
godz. 16.45-18.30 Wykład inauguracyjny pt. Komu potrzebni są dziś dziennikarze, red. Piotr Legutko, Dyrektor-Redaktor Naczelny Oddziału Telewizji Polskiej SA w Krakowie
godz. 18.45-19.15 Słowo wstępne i sprawy organizacyjne, dr Maciej Malinowski, Instytut Filologii Polskiej UP, kierownik Studium Dziennikarskiego UP

kierownik Studium Dziennikarskiego UP