Zaczęło się!

6 bm. ruszył Kurs nr 8 organizowany przez Studium Dziennikarskie Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji w Krakowie. Grupa liczy 27 osób, najwięcej jest słuchaczy z Uniwersytetu Pedagogicznego, w drugiej kolejności z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Przeważają studenci, którzy postanowili połączyć macierzysty kierunek z warsztatami dziennikarskimi, ale są i absolwenci uczelni dopiero teraz decydujący się na zdobycie dodatkowych kwalifikacji zawodowych z zakresu mass mediów.

Wszyscy z wielką ochotą wysłuchali słowa wstępnego kierownika Studium Dziennikarskiego dr. Macieja Malinowskiego, a następnie pierwszego wykładu redaktora naczelnego portalu INTERIA Krzysztofa Fijałka. Niektórzy od razu zabrali się do pracy i na drugi dzień przysłali dr. Maciejowi Malinowskiemu do oceny teksty.

Tak trzymać, Szanowni Państwo! Powodzenia.