Rusza Kurs nr 11 (rok akad. 2017/2018)

Rusza Kurs nr 11 (rok akad. 2017/2018) w Studium Dziennikarskim Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Z przyjemnością informujemy wszystkich zainteresowanych, że 7 listopada br. (wtorek) o godz. 17 rusza Kurs nr 11 w Studium Dziennikarskim Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. To już 36. rok naszej działalności!

Wykłady i ćwiczenia odbywać się będą we wtorki w godz. 17-18.30 i 18.30-20.00 w sali multimedialnej nr 444 SDz Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (gmach główny, IV p., ul. Podchorążych 2).

Ze względu na miesięczną zwłokę w uruchomieniu SDz UP – niektóre zajęcia odbędą się wyjątkowo w wybrane trzy piątki (listopad i grudzień) w celu nadrobienia zaległości programowych.

Na pierwsze zajęcia należy przynieść i dostarczyć do sekretariatu Studium (pokój nr 466, IV piętro):

• 2 zdjęcia
  • dowód zapłaty I raty czesnego za semestr I (ostateczny termin upływa 10 listopada br.; wymagany skan dowodu wpłaty).

Podajemy dane do przelewu:

Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN
Studium Dziennikarskie
ul. Podchorążych 2
PKO BP I/O Kraków Nr konta: 79 1020 2892 0000 5902 0022 7124

Na dokumencie wpłaty (przelewu) należy zaznaczyć numer kursu oraz semestr (np. kurs nr 11 za I semestr – 800 zł; kurs nr 11 I rata za semestr I – 400 zł).

Rozkład zajęć w I semestrze podany zostanie niebawem.

Oto lista słuchaczy Kursu dziennikarskiego nr 11

• Andrzej Barć