Informujemy, że pierwsze zajęcia kursu dziennikarskiego odbędą się 6 listopada bm. (wtorek) w godz. 16.45-20.00 (gmach główny Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, V piętro, sala 539). Oto dokładny plan:

godz. 16.45-17.00 Powitanie uczestników kursu nr 12, sprawy organizacyjne, dr Maciej Malinowski, kierownik STUDIUM DZIENNIKARSKIEGO UP, Instytut Filologii Polskiej UP
godz.  17.00-18.30 Dziennikarstwo w nowych czasach, 2h, wykł. 1, red. Leszek Rafalski, UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI, Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych
godz. 18.30-20.00 Współczesne problemy społeczno-polityczne Polski, 2h, wykł. 1, dr Marian Toporek, były sekretarz redakcji „DZIENNIKA POLSKIEGO”

Przed zajęciami do sekretariatu Studium Dziennikarskiego UP (pokój nr 401, IV piętro) należy dostarczyć brakujące dokumenty (ksero dyplomu ukończenia studiów, zdania matury, legitymacji studenckiej).

kierownik Studium Dziennikarskiego UP