Po wczorajszym spotkaniu z drem Piotrem Andrusiewiczem mamy do przekazania mnóstwo informacji.

Przede wszystkim – najważniejszą wiadomością jest oferta dla trzech osób – słuchaczy kursu dziennikarskiego (8, 9) podjęcia płatnego stażu w redakcji portalu Interia.pl w okresie lipiec – wrzesień 2016. Oferta zostanie złożona tym słuchaczom kursu, którzy do końca roku akademickiego wykażą się największym zaangażowaniem w pracy redakcyjnej przy serwisie Huba.news.

Już kilkanaście osób otrzymało dostępy do narzędzi edycyjnych, powoli zaczynamy publikować pierwsze materiały. Bardzo prosimy osoby, które jeszcze nie przekazały swoich danych kontaktowych o nadrobienie tej zaległości, bo dopiero wtedy można im nadać dostępy. Szczegóły znajdziecie we wcześniejszym wpisie.

Jest już uruchomiony i czeka na Państwa publikacje serwis Studium@WWW 2016 – zachęcamy do aktywności także na tej stronie.

Przypominamy, że została uruchomiona specjalna grupa dyskusyjna, która ma służyć komunikacji między redaktorami serwisu Huba.news oraz Studium@WWW 2016. Można tam zadawać pytania oraz zapoznać się uwagami i komentarzami do waszej pracy redakcyjnej.

FacebookTwitterLinkedInEmailPrint

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.